Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF

Följ

Lindome GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 09:00

      Träning F-2014


      16:00
    • 10:00

      Hovås Billdal IF 5 (borta) P-2014


      12:00
    • 11:15

      Hovås Billdal IF 6 (borta) P-2014


      13:15
    • 12:00

      Örgryte IS Fotboll Blå (hemma) P-2009


      14:00
    • 15:00

      Träning F2010


      16:30
    • 15:00

      Örgryte IS Fotboll (hemma) P-2008


      17:00
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2014


      19:00
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 19:30

      Hovås Billdal IF (borta) Damjunior


      21:30
    • 20:15

      BK Häcken Gul (borta) P-2009


      22:15
  • 4Lör
    • 00:05

      Seriespel omgång 2 P-2015


      00:10
    • 08:45

      Klasskampen F-2014


      15:00
    • 08:45

      Klasskampen P-2014


      15:00
    • 09:00

      KBK Vårcup P-2016


      00:00
    • 09:45

      Klasskampen Föreningsdomare


      13:15
    • 10:15

      Dalen/Krokslätts FF Gul (borta) P-2013


      11:30
    • 10:30

      F2012 7mot7 mot Örgryte IS blå Föreningsdomare


      12:45
    • 10:30

      IFK Hindås (hemma) P-2015


      12:00
    • 10:45

      Örgryte IS Fotboll Blå (hemma) F-2012


      12:45
    • 11:30

      IFK Hindås (hemma) P-2015


      13:00
    • 11:40

      Match P12 stor 7v7 Azalea Föreningsdomare


      12:40
    • 12:00

      Azalea BK Svart (hemma) P-2012


      14:00
    • 12:15

      Fässbergs IF Lila (borta) P-2010


      13:45
    • 12:45

      KBK Vårcup Lördag P-2016


      16:30
    • 12:55

      LGIF P12 Stor 7 v 7 Azalea Föreningsdomare


      13:55
    • 13:15

      Azalea BK Orange (hemma) P-2012


      15:15
    • 14:00

      Surte IS FK Svart (borta) P-2013


      15:15
    • 15:00

      Finlandia Pallo AIF 1 (hemma) Herrjunior


      17:00
    • 15:30

      BK Häcken 3 (borta) F-2013


      17:30
    • 16:45

      Sävedalens IF Röd (borta) P-2011


      18:45
  • 5Sön
    • 00:00

      KBK Vårcup P-2016


      15:00
    • 09:00

      KBK Vårcup Söndag P-2016


      13:30
    • 09:45

      Uppstart F/P-2018 Damjunior


      10:45
    • 09:45

      P2014-IF Mölndal 7v7 Föreningsdomare


      11:15
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:00

      IF Mölndal Fotboll röd (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:00

      IK Zenith Blå (hemma) P-2017


      11:00
    • 10:40

      Näsets SK 4 (hemma) P-2017


      11:40
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Örgryte IS 2 (hemma) P-2017


      12:00
    • 11:15

      P2014-IF Mölndal 7v7 Föreningsdomare


      12:45
    • 11:30

      IF Mölndal Fotboll vit (hemma) P-2014


      13:30
    • 11:40

      Sävedalens IF 1 (borta) P-2017


      12:40
    • 12:00

      Örgryte IS Fotboll F2014 Blå (hemma) F-2014


      14:00
    • 12:00

      Örgryte IS Fotboll F2014 Röd (hemma) F-2014


      14:00
    • 12:00

      Landvetter IS Gul (borta) P-2014


      14:00
    • 12:00

      F2014 - ÖIS - liten 7v7 (2 domare) Föreningsdomare


      13:15
    • 12:00

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-2017


      13:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 12:40

      Varbergs BoIS FC Svart (borta) P-2017


      13:40
    • 13:00

      Hittarps IK (hemma) Herr


      15:00
    • 13:00

      Bollservice P-2011


      15:00
    • 13:00

      Nol IK (borta) F2010


      15:00
    • 13:00

      Nol IK (borta) F-2011


      15:00
    • 13:00

      Varbergs BoIS FC Vit (hemma) P-2017


      14:00
    • 13:20

      Hovås Billdal IF 1 (hemma) P-2017


      14:20
    • 13:30

      Skärgårdens IK (SSIK)/ Donsö IS (borta) P-2013


      15:30
    • 14:00

      Kungsbacka IF 3 (hemma) P-2017


      15:00
    • 14:20

      GAIS Svart (hemma) P-2017


      15:20
    • 14:30

      Öckerö IF Vinröd (borta) P-2011


      16:30
    • 15:00

      BK Häcken 5 (borta) P-2017


      16:00
    • 15:20

      Tölö IF Vit (borta) P-2017


      16:20
    • 15:30

      Ytterby IS 2 (hemma) Herrjunior


      17:30
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 17:00

      Näsets SK 3 (borta) F-2013


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:15

      Träning P-2010


      20:45
    • 19:15

      Landvetter IF 2003 F10 Vit (hemma) F2010


      21:15
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-2009


      20:30
    • 19:00

      Öckerö IF (borta) Herr


      21:00
  • 11Lör
    • 03:00

      Seriespel omgång 3 P-2015


      03:10
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:30

      IFK Hindås (borta) P-2015


      12:00
    • 10:30

      IFK Hindås (borta) P-2015


      12:00
    • 10:30

      P2013 - Guldhedens IK 7mot7 Föreningsdomare


      12:00
    • 10:45

      Guldhedens IK PF 13 (hemma) P-2013


      12:00
    • 11:45

      P2013 - Dalen/Krokslätt 7mot7 Föreningsdomare


      13:15
    • 12:00

      Dalen/Krokslätts FF Gul (hemma) P-2013


      13:15
    • 14:00

      BK Häcken 1 (borta) F-2013


      16:00
    • 14:00

      Träning F2010


      15:30
    • 14:30

      IF Mölndal Fotboll (borta) P-2015


      16:00
    • 14:30

      IF Mölndal Fotboll (borta) P-2015


      16:00
    • 15:15

      BK Häcken 2 (borta) F-2013


      17:15
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning Damjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2015


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 17:30

      Kållered SK (borta) F-2015


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2015


      19:30
    • 18:00

      Lindome GIF Vit mot Azalea BK Umbra P-2014


      20:00
    • 18:00

      Lindome GIF Svart mot Azalea BK Röd P-2014


      19:30
    • 18:15

      P2014- Azalea BK 7v7 Föreningsdomare


      20:00
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:45
    • 19:00

      Träning P-2012


      20:30
    • 19:30

      Qviding FIF (hemma) Herr


      21:30
    • 19:30

      Reservelite Qviding Hemma Herrjunior


      21:30
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 18:30

      Balltorps FF (borta) F-2012


      20:30
    • 19:00

      Västra Frölunda IF (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Bollservice P-2010


      20:45
    • 19:00

      Romelanda UF (borta) P-2009


      21:00
  • 18Lör
    • 03:00

      Intresseanmälan serieomgång 4 P-2015


      04:00
    • 10:00

      Funktionär på Göteborgsvarvet Damjunior


      19:30
    • 10:30

      F2012 7mot7 mot IF Väster svart Föreningsdomare


      12:45
    • 10:30

      IF Mölndal Fotboll (hemma) P-2015


      12:00
    • 10:30

      Örgryte IS (hemma) P-2015


      12:00
    • 10:45

      IF Väster Svart (hemma) F-2012


      12:45
    • 10:45

      Guldhedens IK PF 13 (borta) P-2013


      12:00
    • 11:30

      Örgryte IS (hemma) P-2015


      13:00
    • 11:30

      IF Mölndal Fotboll (hemma) P-2015


      13:00
    • 12:00

      Jitex Mölndal BK F11 Svart (hemma) F-2011


      14:00
    • 12:00

      Hjuviks AIK Blå (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:00

      Föreningsdomare F2013 match liten 7v7 Föreningsdomare


      13:10
    • 13:15

      Hjuviks AIK Vit (hemma) F-2013


      15:15
    • 13:15

      Föreningsdomare F2013 match liten 7v7 Föreningsdomare


      14:30
    • 13:30

      Lundby IF Grön (hemma) P-2010


      15:00
    • 13:45

      Nol IK Vit (borta) P-2013


      15:00
    • 14:15

      STOR 7v7 P2012 Föreningsdomare


      15:15
    • 14:30

      Älvsborg FF 2 (hemma) P-2012


      16:30
    • 15:15

      Älvsborg FF F10 Blå (hemma) F2010


      17:15
    • 15:30

      STOR 7v7 P2012 Föreningsdomare


      16:30
    • 15:45

      Älvsborg FF 1 (hemma) P-2012


      17:45
  • 19Sön
    • 09:00

      Sammandrag Mölnlycke IF 19 maj P-2016


      14:00
    • 09:45

      Uppstart F/P-2018 Damjunior


      10:45
    • 10:30

      Mölnlycke IF Svart (borta) P-2008


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 12:00

      IK Zenith Vit (hemma) F-2014


      14:00
    • 12:00

      IK Zenith Grön (hemma) F-2014


      14:00
    • 12:00

      Utbynäs SK (hemma) Herrjunior


      14:00
    • 12:00

      F2014 - IK Zenith - liten 7v7 (2 domare) Föreningsdomare


      13:15
    • 12:15

      P2014-Mölndal IF 7v7 Föreningsdomare


      14:30
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 12:30

      IF Mölndal Fotboll Gul (hemma) P-2014


      14:30
    • 13:30

      Solängens BK (borta) P-2012


      14:30
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 15:00

      Solängens BK (borta) P-2012


      16:00
    • 15:30

      Stenkullen GoIK (hemma) P-2011


      17:30
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 16:00

      IF Mölndal Fotboll Gul (borta) P-2013


      17:15
    • 17:00

      Hönö/Björkö/Hjuvik (hemma) Damjunior


      19:00
    • 18:00

      Kungälvs FF Vit (borta) F2010


      20:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:15

      Träning P-2010


      20:45
    • 20:15

      Sävedalens IF (borta) Herr


      22:15
    • 20:15

      Reservelite Sävedalen Borta Herrjunior


      22:15
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      Älvsborg FF Blå (borta) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Älvsborg FF Röd (hemma) P-2014


      19:30
    • 18:15

      Match Nol Lag 3 P-2013


      19:15
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:30

      Lundby IF Vit (hemma) P-2009


      21:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 18:00

      Disco med P2013 F-2013


      21:00
    • 18:00

      Disco med F2013 P-2013


      20:00
  • 25Lör
    • 00:00

      Askims IK Röd (hemma) F-2014


      02:00
    • 00:00

      Askims IK Svart (hemma) F-2014


      02:00
    • 00:00

      Näsets SK 2 (borta) P-2012


      02:00
    • 00:00

      Näsets SK 3 (borta) P-2012


      02:00
    • 00:00

      Mölnlycke IF Gul (borta) F-2012


      02:00
    • 03:00

      Intresseanmälan serieomgång 5 P-2015


      04:00
    • 09:00

      IF Mölndal Fotboll Vit (borta) F2010


      11:00
    • 09:45

      Sammandrag P2014 Lag Gul & Svart P-2014


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 10:00

      Träning Damjunior


      11:30
    • 10:00

      Lindomedagen LGIF P2010 P-2010


      15:00
    • 11:30

      Integrationssammandrag - LGIF Svart F-2014


      14:45
    • 11:30

      Integrationssamandrag F-2012


      14:30
    • 12:00

      Sammandrag P2014 Lag Vit P-2014


      14:30
    • 12:15

      Integrationssammandrag - LGIF Vit F-2014


      15:00
    • 12:30

      Örgryte IS (borta) P-2015


      14:00
    • 12:45

      Integrationssammandrag F-2013


      15:30
    • 13:30

      Örgryte IS (borta) P-2015


      15:00
    • 14:30

      IF Mölndal Fotboll (borta) F-2011


      16:30
    • 15:00

      Integrationssammandrag P-2013


      17:30
    • 17:30

      SG Ruddalen IF Grön (borta) P-2009


      19:30
  • 26Sön
    • 00:00

      Askims IK (borta) Damjunior


      02:00
    • 09:45

      Uppstart F/P-2018 Damjunior


      10:45
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:00

      Seriespel omgång 5 P-2015


      16:00
    • 10:00

      Internt sammandrag med Kungsladugård P-2016


      14:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 12:00

      Mossens BK Svart (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 12:30

      Solängens BK (borta) P-2015


      14:00
    • 12:30

      Solängens BK (borta) P-2015


      14:00
    • 13:00

      Torslanda IK Röd (borta) F-2011


      15:00
    • 13:45

      Solängens BK F10 (hemma) F2010


      15:45
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 14:15

      Romelanda UF Svart (borta) P-2011


      16:15
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 17:00

      IK Tord (borta) Herr


      19:00
    • 17:15

      Kungsladugårds BK Röd (hemma) P-2010


      19:15
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:00

      Sammandrag Utbynäs F-2016


      19:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:15

      Träning P-2010


      20:45
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning Damjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2014


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2015


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 17:30

      IF Mölndal Fotboll (borta) F-2015


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2015


      19:30
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:45
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2012


      20:30
    • 19:30

      Västra Frölunda IF (hemma) Herr


      21:30
    • 19:30

      Reserveliteb Frölunda Hemma Herrjunior


      21:30
  • 29Ons
    • 00:00

      Älvsborg FF Svart (borta) P-2009


      02:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F2010


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2014


      19:00
    • 18:00

      Träning F-2016


      19:15
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:30

      Ytterby IS Vit (borta) P-2008


      21:30
    • 20:00

      Ledarmöte P-2015


      21:30
  • 30Tor
  • 31Fre