Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF

Följ

Lindome GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 08:00

      Träning F-2012


      00:00
    • 10:00

      Näsets SK Haaland (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:30
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:15

      Näsets SK Mbappé (hemma) P-2011


      13:15
    • 12:00

      Lunden Överås BK svart (borta) P-2010


      13:30
    • 12:15

      Maskotar på A-lagets hemmamatch P-2015


      15:15
    • 13:00

      Onsala BK (hemma) Herr


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle på A-lags match P-2009


      15:00
    • 13:00

      Fässbergs IF Vit (borta) P-2012


      15:00
    • 14:15

      Fässbergs IF Lila (borta) P-2012


      16:15
    • 14:30

      Södra Skärgårdens IK (borta) P-2009


      16:30
    • 16:15

      Södra Skärgårdens IK (borta) F-2011


      18:15
  • 3Sön
    • 00:00

      Träning F-2012


      16:00
    • 09:45

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2017


      11:00
    • 10:00

      Hovås Billdal IF Flames (borta) P-2013


      11:15
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:15
    • 11:00

      Träning F-2014


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 11:15

      Hovås Billdal IF Kings (borta) P-2013


      12:30
    • 12:00

      Azalea BK Orange (borta) F-2011


      14:00
    • 12:15

      Match med F10 F-2011


      13:15
    • 12:30

      Träning P-2012


      14:00
    • 12:30

      IF Väster Orange (hemma) F2010


      14:30
    • 13:00

      Match med F10 F-2011


      15:00
    • 14:00

      Qviding FIF Vinröd (hemma) Herrjunior


      16:00
    • 14:00

      Träning P-2011


      15:30
    • 14:00

      IK Zenith Vit (hemma) F2010


      16:00
    • 15:30

      IFK Hindås (hemma) F-2009


      17:30
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:30
    • 15:30

      Träning P-2017


      16:30
    • 17:00

      SKIF Semberija (hemma) P-2010


      18:30
    • 17:30

      Proletären FF 3 (borta) P-2009


      19:30
    • 18:00

      Älvängens IK/Lödöse Nygård IK Blå (borta) Damjunior


      20:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      Örgryte IS Fotboll P2014 Röd (hemma) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 17:30

      Möte kring framtida Damlag Ungdomssektionen


      18:30
    • 18:00

      Balltorps FF 1 (hemma) F-2012


      20:00
    • 18:00

      Match Balltorps FF1 - Lindome GIF Vit P-2014


      19:00
    • 18:00

      Match Balltorps FF2 mot Lindome GIF Svart P-2014


      19:00
    • 18:30

      Örgryte IS Fotboll P2014 Blå (hemma) P-2014


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:15

      Träning Damjunior


      20:45
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      20:45
    • 19:15

      Ledarmöte F-2014


      20:15
    • 20:00

      Hisingsbacka FC (borta) Herrjunior


      22:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2015


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 18:15

      Askims IK Röd (borta) F-2014


      20:15
    • 18:15

      Askims IK Svart (borta) F-2014


      20:15
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:45
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      20:45
    • 20:00

      KF Velebit (borta) Herrjunior


      22:00
    • 20:00

      KF Velebit (borta) P-2008


      22:00
    • 20:15

      IF Väster (borta) Damjunior


      21:15
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Näsets SK Gul (hemma) F-2014


      12:00
    • 10:00

      Härryda IF (hemma) F-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:30
    • 10:15

      Älvsborg FF Grön (borta) P-2011


      12:15
    • 11:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) F-2012


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:15

      Solängens BK (hemma) F-2011


      13:15
    • 12:15

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-2012


      14:15
    • 12:45

      Älvsborg FF Svart (hemma) F-2013


      14:45
    • 13:00

      IF Mölndal Fotboll Röd (borta) F2010


      14:30
    • 13:15

      Slottsskogen/Godhem IF Vit (borta) P-2011


      15:15
    • 14:00

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-2013


      16:00
    • 14:30

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (borta) P-2011


      16:30
    • 14:45

      Dalen/Krokslätts FF Gul (hemma) P-2012


      16:45
    • 15:30

      Kareby IS/IK Kongahälla (hemma) P-2009


      17:30
    • 16:00

      Hittarps IK (borta) Herr


      18:00
    • 16:15

      Utbynäs SK Gul (borta) P-2010


      17:45
  • 10Sön
    • Heldag

      5 mot 5 sammandrag Förbovallen P-2015

    • Heldag

      Attityd Cup F-2013

    • 09:00

      Sammandrag - Förbovallen - Lag 4 P-2015


      12:30
    • 09:40

      Sammandrag - Förbovallen - Lag 3 P-2015


      12:50
    • 09:45

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2017


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:15
    • 11:00

      Träning F-2014


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 12:00

      Nol IK (hemma) P-2010


      13:30
    • 12:15

      Hisingsbacka FC F2010 (borta) F2010


      14:15
    • 12:15

      Möjlighet till match med F10 F-2011


      13:30
    • 12:30

      Träning P-2012


      14:00
    • 12:30

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-2013


      13:30
    • 13:00

      Qviding FIF (hemma) Herrjunior


      15:00
    • 13:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) F-2013


      14:00
    • 13:30

      Eriksbergs IF (hemma) F-2013


      14:30
    • 13:40

      Sammandrag - Förbovallen - Lag 1 P-2015


      16:50
    • 13:40

      Sammandrag - Förbovallen - Lag 2 P-2015


      16:50
    • 14:00

      Träning P-2011


      15:30
    • 14:00

      Qviding FIF Vit (hemma) F-2013


      15:00
    • 15:00

      Qviding FIF Vinröd (borta) F-2013


      16:00
    • 15:00

      Hermansby IF (borta) F-2013


      16:00
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:30
    • 15:30

      Träning P-2017


      16:30
    • 16:00

      Landvetter IF 2003 Röd (borta) F-2013


      17:00
    • 16:30

      Landvetter IF 2003 Vit (hemma) F-2013


      17:30
    • 17:30

      IF Mölndal Fotboll Vit (hemma) P-2009


      19:30
    • 18:00

      Mossens BK (hemma) Herrjunior


      20:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      Askims IK Röd (hemma) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Askims IK Orange (hemma) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 18:00

      Träning F-2012


      19:30
    • 18:00

      Fässbergs IF Lila (hemma) P-2013


      19:15
    • 18:00

      Fässbergs IF Vit (hemma) P-2013


      19:15
    • 18:00

      IFK Hindås Vit (borta) P-2014


      20:00
    • 18:00

      IFK Hindås Blå (borta) P-2014


      20:00
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:15

      Träning Damjunior


      20:45
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      20:45
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2014


      19:00
    • 18:30

      Öckerö IF Vit (borta) P-2010


      20:00
    • 18:40

      Älvsborg FF (borta) Herrjunior


      20:40
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:30

      IF Mölndal Fotboll 1 (hemma) Herrjunior


      21:30
    • 19:30

      Torslanda IK (hemma) Herrjunior


      21:30
    • 19:30

      Torslanda IK (hemma) P-2008


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:15

      Träning P-2008


      18:45
    • 17:15

      Träningsmatch Tölö P-2015


      19:00
    • 18:00

      Gratismatch samt hyllning av Elin Rubensson F-2017


      21:00
    • 18:30

      Bollservice. P-2010


      20:50
    • 18:30

      Gratismatch LGIF vs Varbergs GF F-2013


      21:00
    • 18:30

      Gratismatchen: Lindome GIF-Varbergs GIF P-2013


      21:00
    • 18:30

      Herrmatch, lag aktivitet. Damjunior


      21:00
    • 18:30

      Gratis match LGIF herr-Varberg GIF F2010


      21:00
    • 18:30

      Gratismatch LGIF (herr) vs Varbergs GIF F-2014


      21:00
    • 18:40

      A-lagsmatch P-2009


      21:00
    • 18:45

      Lindome GIF - Varbergs GIF F-2012


      21:00
    • 18:45

      Gratismatch A-laget mot Varbergs GIF P-2014


      20:45
    • 19:00

      Varbergs GIF FK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Publik A-Laget P-2012


      21:00
    • 19:00

      Kolla när herrarna spelar mot Varberg F-2011


      21:00
    • 19:00

      Lindome GIF - Varbergs GIF FK P-2011


      21:00
  • 16Lör
    • 09:30

      Träningsmatch mot Kungsbacka IF P-2013


      10:45
    • 10:00

      Sävedalens IF Vit (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:30
    • 10:30

      Städa Sverige P-2008


      14:30
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Örgryte IS Fotboll Röd (borta) F-2013


      13:00
    • 11:15

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-2011


      13:15
    • 12:00

      Lindome GIF (borta) Damjunior


      14:00
    • 12:15

      Örgryte IS Fotboll Blå (borta) F-2013


      14:15
    • 12:30

      Mölnlycke IF Svart (hemma) P-2011


      14:30
    • 12:45

      Älvsborg FF 1 (borta) P-2012


      14:45
    • 13:00

      IFK Hindås (borta) P-2010


      14:30
    • 13:15

      Slottsskogen/Godhem IF 1 (borta) F-2014


      15:15
    • 13:30

      Askims IK Röd (borta) F-2011


      15:30
    • 14:00

      Idrottsskola Lindome Hösten 2023 P-2015


      16:00
    • 14:00

      Mölnlycke IF Svart (borta) F-2012


      16:00
    • 14:00

      Älvsborg FF 2 (borta) P-2012


      16:00
    • 14:45

      Askims IK Svart (borta) F-2011


      16:45
    • 15:00

      Eriksbergs IF 3 (hemma) P-2009


      17:00
    • 15:15

      Mölnlycke IF Vit (borta) F-2012


      17:15
  • 17Sön
    • 09:00

      Solängens BK Svart (borta) P-2013


      10:15
    • 09:00

      Solängens BK Vit (borta) P-2013


      10:15
    • 09:45

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2017


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:15
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch mot Jitex - 7mot7 F-2014


      14:00
    • 12:00

      Torslanda IK Svart (borta) F-2013


      14:00
    • 12:30

      Träning P-2012


      14:00
    • 12:30

      Torslanda IK (hemma) F2010


      14:30
    • 12:30

      Möjlighet till match med F10 F-2011


      14:00
    • 13:00

      Gerdskens BK (hemma) Herrjunior


      15:00
    • 13:15

      Torslanda IK Röd (borta) F-2013


      15:15
    • 14:00

      Träning P-2011


      15:30
    • 15:30

      Kungsladugårds BK Vit (borta) P-2013


      16:45
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:30
    • 15:30

      Träning P-2017


      16:30
    • 15:45

      Träning P-2009


      17:30
    • 16:30

      Lundby IF (borta) F-2009


      18:30
    • 18:00

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (borta) Herrjunior


      20:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      IF Mölndal Fotboll röd (borta) P-2014


      19:30
    • 17:30

      IF Mölndal Fotboll vit (borta) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Landvetter IS P2014 Grön (hemma) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 17:30

      Extra träning F-2013


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2013


      18:30
    • 18:00

      Träning F-2012


      19:30
    • 18:30

      Landvetter IS P2014 Röd (hemma) P-2014


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:15

      Träning Damjunior


      20:45
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      20:45
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2014


      19:00
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:15

      Finlandia Pallo AIF (hemma) F2010


      21:15
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:15

      Träning P-2008


      18:45
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 18:00

      Titta på Sverige vs. Spanien F-2013


      22:00
    • 18:30

      Landskamp Sverige - Spanien F-2014


      20:30
    • 18:30

      Landslagsmatch Sverige - Spanien F-2012


      21:30
  • 23Lör
    • 07:00

      Tiffunny Cup - intresseanmälan F2010


      16:00
    • 10:00

      IF Väster Svart (hemma) F-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:30

      7 mot 7 minicup P-2014


      14:00
    • 11:00

      Landvetter IF 2003 Röd (hemma) F-2012


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:15

      IF Väster Orange (hemma) F-2011


      13:15
    • 12:00

      Torslanda IK Svart (borta) P-2011


      14:00
    • 12:15

      Bollkalle P-2008


      15:00
    • 12:15

      Landvetter IF 2003 Svart (hemma) F-2012


      14:15
    • 13:00

      IK Tord (hemma) Herr


      15:00
    • 13:15

      Torslanda IK Röd (borta) P-2011


      15:15
    • 13:30

      Solängens BK Svart (hemma) P-2012


      15:30
    • 14:00

      Idrottsskola Lindome Hösten 2023 P-2015


      16:00
    • 14:45

      Näsets SK Mbappé (borta) P-2011


      16:45
    • 14:45

      Solängens BK Röd (hemma) P-2012


      16:45
    • 16:30

      Qviding FIF Vit (borta) P-2009


      18:30
    • 17:30

      Masthuggets BK (borta) P-2008


      19:30
  • 24Sön
    • Heldag

      5 mot 5 sammandrag Djupedalsplan intressekoll P-2015

    • Heldag

      Tiffunny Cup F2010

    • 09:45

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2017


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:15
    • 11:00

      Träning F-2014


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 11:00

      IFK Hindås Vit (borta) P-2013


      12:15
    • 11:00

      Jitex BK F2013 Lila (hemma) F-2013


      12:15
    • 12:00

      Hovås Billdal IF 2 (hemma) P-2010


      13:30
    • 12:15

      Jitex BK F2013 Vit (hemma) F-2013


      13:30
    • 13:40

      Sammandrag - Djupedalsplan - Lag 1 P-2015


      16:50
    • 14:20

      Sammandrag - Djupedalsplan - Lag 2 P-2015


      17:40
    • 14:20

      Sammandrag - Djupedalsplan - Lag 3 P-2015


      17:40
    • 15:30

      Torslanda IK Röd (hemma) P-2011


      17:30
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:30
    • 15:30

      Träning P-2017


      16:30
    • 15:45

      Azalea BK (borta) F-2009


      17:45
    • 16:00

      Jonsereds IF 1 (borta) Herrjunior


      18:00
    • 16:30

      Utbynäs SK Blå (borta) P-2009


      18:30
    • 19:15

      Hovås Billdal IF (borta) Damjunior


      20:15
  • 25Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning Damjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      Hovås Billdal IF 6 (hemma) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Hovås Billdal IF 7 (hemma) P-2014


      19:30
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 17:45

      Mölnlycke IF Grön (hemma) P-2013


      19:00
    • 17:45

      Mölnlycke IF Gul (hemma) P-2013


      19:00
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:30

      Dalen/Krokslätts FF Blå (hemma) Herrjunior


      21:30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:15

      Kungälvs FF (borta) F2010


      12:15
    • 11:00

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) F-2012


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:30

      Lekstorps IF Vit (borta) F-2011


      12:30
    • 11:30

      Match F-2011


      12:45
    • 12:15

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) F-2012


      14:15
    • 12:45

      Lekstorps IF Grön (borta) F-2011


      13:45
    • 12:45

      Match F-2011


      14:00
    • 13:30

      Mölnlycke IF Gul (hemma) P-2012


      15:30
    • 14:45

      Mölnlycke IF Svart (hemma) P-2012


      16:45
    • 15:00

      Partille IF FK (hemma) P-2009


      17:00
    • 15:00

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-2014


      17:00
    • 15:00

      Mölnlycke IF Röd (borta) P-2014


      17:00
    • 16:00

      Tölö IF (borta) Herr


      18:00