Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF

Följ

Lindome GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 18:30

      Träning P-2015


      20:00
    • 19:35

      BK Skottfint (borta) P-2010


      20:35
    • 21:05

      IFK Göteborg Futsal (borta) Damjunior


      23:05
  • 3Lör
    • 09:00

      Lindome GIFs tjejdag i futsal Damjunior


      14:00
    • 09:00

      Tjej-futsal dagen 2024 F-2016


      14:00
    • 09:45

      Träning F-2015


      14:00
    • 10:00

      Träning F2010


      14:15
    • 10:00

      Tjej-futsal LGIF F-2014


      14:00
    • 10:00

      Tjej Futsaldag F-2013


      14:00
    • 10:00

      Träning F-2012


      14:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 10:00

      Tjej-futsal dagen 2024 F-2016


      14:00
    • 10:00

      Tjej-Futsaldagen F-2017


      14:00
    • 10:00

      Tjejdag F-2011


      14:00
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 12:00

      Ahlafors IF (D2H) (borta) Herr


      14:00
    • 14:00

      Träning P-2009


      15:30
    • 14:00

      Utbildningsträning P-2008


      16:00
    • 14:30

      Träning P-2017


      15:30
    • 15:30

      Träning P-2016


      16:30
    • 16:30

      Sävedalens IF (hemma) P-2008


      18:30
    • 16:30

      Träning P-2012


      18:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Åsa IF (F08) (borta) Damjunior


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 14:00

      Träning F-2013


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch P-2011


      16:00
    • 14:30

      Kållered SK (hemma) P-2009


      16:30
    • 15:15

      Kållered SK (HJ) (borta) Herrjunior


      17:15
    • 19:30

      Träning P-2010


      21:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 10:00

      Träning F-2011


      11:30
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 12:00

      Träning F-2015


      13:30
    • 12:00

      Tölö IF (D3H) (borta) Herr


      14:00
    • 13:45

      Träning F-2017


      14:45
    • 14:00

      Träning F2010


      15:30
    • 14:30

      Träning P-2017


      15:30
    • 15:30

      Träning P-2016


      16:30
    • 15:30

      GAIS (borta) P-2008


      17:30
    • 16:05

      IF Mölndal Fotboll (hemma) Damjunior


      18:05
    • 16:30

      Träning F-2014


      18:00
    • 16:30

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:05

      FC Ljiljan Göteborg 1 (hemma) P-2010


      18:05
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.7
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 01:00

      Futsalsammandrag F-2013


      00:00
    • 07:00

      Mixklass Futsal F-2013


      00:00
    • 09:40

      BK Häcken Svart (hemma) F-2013


      10:40
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 10:00

      Träning F-2011


      11:30
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 11:00

      Lerums IS Vit (borta) F-2013


      12:00
    • 11:30

      Futsal-sammandrag (4mot4 m sarg) F-2014


      17:00
    • 12:00

      Vänersborgs IF (D2H) (hemma) Herr


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch Fjärås. P-2010


      13:30
    • 12:20

      Lerums IS Vit (hemma) F-2013


      13:20
    • 13:30

      Sammandrag FUTSAL P2014 P-2014


      19:00
    • 13:40

      BK Häcken Vit (hemma) F-2013


      14:40
    • 13:45

      Träning F-2017


      14:45
    • 14:30

      Träning P-2017


      15:30
    • 15:00

      IK Kongahälla Real (hemma) F-2013


      16:00
    • 15:30

      Träning P-2016


      16:30
    • 16:20

      IF Väster Svart (borta) F-2013


      17:20
    • 16:30

      Träning P-2012


      18:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Futsalsammandrag F-2013


      23:00
    • 00:00

      Mixklass Futsal F-2013


      23:00
    • 07:00

      Intresseanmälan futsalsammandrag P-2015


      18:00
    • 08:30

      Futsalsammandrag - Lag1 P-2015


      11:00
    • 09:10

      Futsalsammandrag - Lag2 P-2015


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 12:00

      Internmatch HJ P-2008


      14:00
    • 13:50

      Futsalsammandrag - Lag3 P-2015


      16:30
    • 14:00

      Träning P-2011


      15:30
    • 19:30

      Träning P-2010


      21:00
  • 19Mån
    v.8
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-2011


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 10:00

      Träning F-2011


      11:30
    • 12:00

      Träning F-2015


      13:30
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF (borta) Herr


      15:00
    • 13:45

      Träning F-2017


      14:45
    • 14:15

      IF Väster (F10) (borta) F2010


      16:15
    • 14:30

      Träning P-2017


      15:30
    • 15:00

      Träning F-2016


      16:00
    • 15:30

      Träning P-2016


      16:30
    • 16:30

      Träning F-2014


      18:00
    • 16:30

      Kungsladugårds BK (hemma) P-2008


      18:30
    • 16:30

      Träning P-2012


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch P-2011


      18:45
    • 17:05

      Öjersjö IF (borta) Damjunior


      19:05
  • 25Sön
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 12:00

      IFK Fjärås (HJ) (hemma) Herrjunior


      14:00
    • 12:05

      FC Ljiljan Göteborg 3 (borta) P-2010


      13:05
    • 12:15

      Träningsmatch Fjärås 1 P-2012


      13:15
    • 13:45

      Match Fjärås 2 P-2012


      14:45
    • 14:00

      Träning F-2013


      15:30
    • 14:00

      Träning P-2011


      15:30
    • 14:30

      Fässbergs IF (HJ) (borta) Herrjunior


      16:30
    • 16:30

      Finlandia Pallo AIF (hemma) P-2009


      18:30
  • 26Mån
    v.9
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 18:00

      Tränarmöte P2016 P-2016


      19:00
    • 18:30

      Ledarträff P-2014


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning F2010


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2011


      20:30
    • 18:00

      Träning P-2014


      19:00
    • 18:15

      Gothenburg West Football Club (hemma) Herr


      20:15
    • 18:45

      Föräldramöte F2010


      19:45
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
  • 29Tor