Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF

Följ

Lindome GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Tölö Cupen F-2013

    • 08:00

      Intresseanmälan Tölöcupen 1/6 P-2015


      18:00
    • 09:00

      Sammandrag (borta) P-2017


      12:00
    • 09:10

      Lindome GIF (hemma) P-2015


      13:00
    • 09:20

      Hjuviks AIK Blå (borta) F-2013


      10:20
    • 10:15

      Träning P-2009


      11:30
    • 10:30

      Träningsmatch mot Mölndal IF F-2012


      11:45
    • 11:00

      Kungsbacka IF Björn (hemma) F-2013


      12:00
    • 12:00

      Sammandrag 2 F-2017


      15:00
    • 12:00

      Sammandrag F-2017


      14:15
    • 12:40

      Finlandia Pallo AIF Blå (hemma) F-2013


      13:40
    • 12:40

      Sammandrag F-2017


      14:30
    • 13:30

      Kode IF (borta) P-2010


      15:00
    • 13:30

      Lindome GIF (hemma) P-2015


      17:30
    • 13:30

      Lindome GIF (hemma) P-2015


      17:30
    • 13:30

      Lindome GIF (hemma) P-2015


      17:30
    • 13:45

      IK Zenith Svart (borta) P-2013


      15:00
    • 13:50

      Onsala BK (hemma) F-2013


      14:50
    • 14:00

      Nödinge SK Fotboll (borta) F2010


      16:00
    • 14:30

      Proletären FF (borta) P-2013


      15:45
    • 15:15

      Älvsborg FF Vit (borta) P-2014


      17:15
    • 15:30

      Askims IK Svart (borta) F-2013


      16:30
    • 15:45

      Askims IK Gul (hemma) P-2012


      17:45
    • 17:10

      HUS Ubbhult/Hällingsjö (borta) F-2013


      18:10
  • 2Sön
    • 08:00

      Tölöcupen F-2014


      13:30
    • 09:00

      Tölöcup den 2 juni 2024 P-2016


      15:00
    • 09:45

      Träning P-2018


      10:45
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:00

      BK Bifrost (hemma) P-2014


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 12:00

      Eriksbergs IF (hemma) F-2011


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 13:00

      Husqvarna FF (hemma) Herr


      15:00
    • 13:00

      Bollservice A-Laget OBS SE SAMLINGSTID P-2012


      15:00
    • 13:45

      Sävedalens IF Gul (hemma) F2010


      15:45
    • 14:00

      Tölöcupen F-2016


      17:00
    • 14:00

      Tölöcupen P-2013


      19:00
    • 15:30

      Azalea BK Svart (hemma) P-2011


      17:30
    • 15:30

      Träning F-2018


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 17:00

      Sävedalens IF (hemma) Damjunior


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2014


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:30

      IF Väster Svart (hemma) P-2009


      21:30
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • Heldag

      Lindome GIF-dagen P-2013

    • 08:00

      LGIF dagen F-2013


      14:00
    • 08:30

      Träning Herr


      14:15
    • 08:45

      Lindomedagen 6/6 P-2016


      14:45
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen P-2008


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF Dagen P-2012


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen F-2017


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen P-2017


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen F-2016


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen P-2009


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen P-2011


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen P-2014


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen F-2015


      14:00
    • 08:45

      Lindome GIF-dagen Lindome GIF


      14:00
    • 08:50

      Lindome GIF dagen P-2015


      14:00
    • 08:50

      Lindome GIF dagen F2010


      14:00
    • 08:50

      Lindome Gif dagen F-2011


      14:00
    • 09:00

      Lindome GIF-dagen F-2014


      14:00
    • 09:00

      Lindome GIF-dagen F-2012


      14:00
    • 09:00

      Lindome-dagen P-2010


      14:00
    • 09:30

      Träning Herrjunior


      14:15
    • 10:00

      Lindome GIF Dagen Damjunior


      15:00
    • 19:00

      Träning P-2011


      20:30
    • 19:30

      Jonsereds IF (hemma) P-2008


      21:30
    • 20:15

      Eriksbergs IF (borta) P-2009


      22:15
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Sjövalla FK /Mölnlycke IS Svart (borta) P-2013


      18:45
    • 18:30

      Bollvärd F2010


      22:00
    • 19:30

      Bergdalens IK (hemma) Herr


      21:30
  • 8Lör
    • 05:00

      Intresseanmälan serieomgång 6 P-2015


      06:00
    • 09:30

      Solängens BK (borta) P-2015


      11:00
    • 09:30

      Solängens BK (borta) P-2015


      11:00
    • 09:30

      Träningsmatch LGIF 2 mot Lunden 1 P-2012


      10:30
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2009


      11:30
    • 10:40

      Träningsmatch LGIF1 mot Lunden 2 P-2012


      11:40
    • 10:45

      Azalea BK Orange (borta) P-2013


      12:00
    • 10:45

      Näsets SK 2 (hemma) F-2013


      12:45
    • 11:15

      Hovås Billdal IF Blå (borta) F-2012


      13:15
    • 12:00

      BK Häcken vit (hemma) F2010


      14:00
    • 12:00

      Skärgårdens IK (SSIK)/ Donsö IS (hemma) P-2013


      13:15
    • 13:45

      Azalea BK Vit (hemma) P-2013


      15:00
  • 9Sön
    • 05:00

      Intresseanmälan serieomgång 7 P-2015


      05:00
    • 09:45

      Träning P-2018


      10:45
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:00

      BK Häcken Svart (borta) F-2014


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 11:45

      Mölnlycke IF (borta) P-2015


      13:15
    • 11:45

      Sjövalla FK (borta) P-2015


      13:15
    • 12:00

      Backatorp IF Röd (hemma) Herrjunior


      14:00
    • 12:00

      Hovås Billdal IF Vit (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Öjersjö IF Blå 1 (hemma) F-2013


      14:00
    • 12:30

      Träning P-2016


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 12:45

      Mölnlycke IF (borta) P-2015


      14:15
    • 12:45

      Sjövalla FK (borta) P-2015


      14:15
    • 13:30

      IK Kongahälla Röd (hemma) P-2010


      15:00
    • 14:00

      Björndammens BK (borta) P-2011


      16:00
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 14:15

      Mölnlycke IF Svart (borta) F-2011


      16:15
    • 14:30

      Torslanda IK Vit (borta) F2010


      16:30
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:30

      Träning F-2018


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 16:00

      Träning P-2008


      18:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:00

      KF Velebit (borta) P-2011


      20:00
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:45
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:15

      Träning P-2010


      20:45
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Ulvacupen F-2012

    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Sommaravslutning P-2015


      19:00
    • 19:00

      Sävedalens IF (borta) Herr


      21:00
    • 19:30

      Sävedalens IF (hemma) Herrjunior


      21:30
    • 19:30

      Södra Skärgårdens IK (borta) P-2010


      21:00
  • 15Lör
    • 08:00

      Intresseanmälan Lerkilscupen P-2015


      19:00
    • 08:30

      Lerkils IF (borta) P-2015


      13:00
    • 08:30

      Lerkils IF (borta) P-2015


      13:00
    • 09:00

      Match Sjövalla FK/Mölnlycke IS P-2013


      10:00
    • 09:00

      Lerkils IF (hemma) P-2015


      13:30
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2009


      11:30
    • 10:45

      Vallens IF (hemma) F-2013


      12:45
    • 11:00

      Lerkils IF (borta) P-2015


      16:00
    • 12:00

      Lindome-Mossen P-2011


      13:00
    • 13:30

      IK Zenith Vit (borta) F2010


      15:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Match mot BK Häcken F-2014


      11:00
    • 09:30

      BK Häcken Gul (borta) F-2014


      11:30
    • 09:45

      Träning P-2018


      10:45
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 11:10

      Avslutning P2016 P-2016


      14:00
    • 12:00

      Utbynäs SK Blå F11 (hemma) F-2011


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 13:45

      IF Väster Svart (hemma) F2010


      15:45
    • 13:45

      IF Mölndal Fotboll (hemma) F-2011


      15:45
    • 14:00

      Ytterby IS 1 (hemma) Damjunior


      16:00
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 15:30

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P-2011


      17:30
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:30

      Träning F-2018


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 18:45

      Lundby IF (borta) Herrjunior


      20:45
  • 17Mån
    v.25
    • 08:00

      Sommarfotbollsskolan v25 P-2015


      00:00
    • 08:45

      Sommarfotbollskolan Damjunior


      15:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 18:00

      Ledarutbildning med Laget.se Lindome GIF


      18:45
    • 18:00

      Laget.se utbildning P-2010


      18:45
    • 19:00

      Träning F2010


      20:30
    • 19:15

      Träning P-2010


      20:45
    • 19:30

      Lekstorps IF Grön (hemma) P-2009


      21:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • Heldag

      Sommarfotbollsskolan v25 P-2015

    • 00:00

      Finlandia Pallo AIF (hemma) P-2009


      02:00
    • 08:45

      Sommarfotbollskolan Damjunior


      15:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:15

      Lerums IS 3 (hemma) F2010


      21:15
  • 20Tor
    • Heldag

      Sommarfotbollsskolan v25 P-2015

    • 08:45

      Sommarfotbollskolan Damjunior


      13:00
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:15
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:00

      Varbergs GIF FK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Bollservice till Herrlaget F-2011


      21:00
    • 19:15

      Träning Damjunior


      20:45
  • 21Fre
    • Heldag

      Sommarfotbollsskolan v25 P-2015

    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
  • 22Lör
    • Heldag

      Sommarfotbollsskolan v25 P-2015

    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
  • 23Sön
    • 00:00

      Sommarfotbollsskolan v25 P-2015


      17:00
    • 09:45

      Träning P-2018


      10:45
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2013


      19:00
    • 18:00

      Maskotar till IFK Göteborgs damlag F-2014


      21:00
    • 19:00

      Träning Damjunior


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:00

      Träning F-2012


      20:30
    • 19:30

      Qviding FIF (borta) Herr


      21:30
    • 19:30

      Qviding FIF Svart (hemma) P-2009


      21:30
    • 19:45

      Azalea BK F10 (borta) F2010


      21:45
    • 19:45

      Azalea BK (borta) F-2011


      21:45
  • 28Fre
    • Heldag

      Åsacupen 2024 P-2014

    • 12:15

      Lindome GIF BLÅ P-2014


      19:30
    • 13:00

      Lindome GIF VIT P-2014


      19:30
    • 15:00

      Åsacupen P-2013


      20:00
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 19:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P-2009


      21:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Åsacupen 2024 P-2010


      14:00
    • 09:45

      Träning P-2018


      10:45
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00