Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF

Följ

Lindome GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Future Cup P-2008


      20:00
    • 08:30

      Match + Aktivitet F2010


      17:00
    • 10:00

      Vallens IF Blå (hemma) F-2013


      11:15
    • 11:15

      Vallens IF Vit (hemma) F-2013


      12:30
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Träning F-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2015


      19:00
    • 18:15

      Bollservice P-2008


      21:15
    • 19:00

      Qviding FIF (hemma) Herr


      21:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:00

      Träning Damjunior


      11:30
    • 11:30

      Träningsmatch KSK P-2015


      13:30
    • 11:45

      Kållered SK (hemma) F-2013


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-2014


      14:30
    • 13:00

      Annebergs IF (hemma) F-2013


      14:15
    • 14:00

      Träning F-2011


      15:30
    • 14:00

      Träning P-2009


      17:00
    • 14:15

      Träning F2010


      16:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Internt Sammandrag ÖIS P-2016


      14:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 12:00

      Näsets SK 1 (hemma) Herrjunior


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 14:00

      Träning P-2011


      15:30
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatch Särö Kullavik IF F-2014


      16:30
    • 15:00

      Mölnlycke IF (borta) Damjunior


      17:00
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 17:00

      Träningsmatch Askim P-2010


      18:30
    • 19:15

      Lerums IS (borta) Herrjunior


      21:15
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F2010


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2014


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch F-2011


      18:45
    • 18:00

      Utbildning i akut skadebehandling samt tejpning Lindome GIF


      21:00
    • 18:00

      Träning F-2016


      19:15
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 20:15

      Sävedalens IF Vit (borta) P-2008


      22:15
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 18:30

      Fredagsmys i klubbstugan F-2014


      21:00
    • 19:15

      Qviding FIF Svart (borta) P-2009


      21:15
    • 19:30

      Hovås Billdal IF 1 (hemma) Herrjunior


      21:30
  • 13Lör
    • 08:00

      Träningsläger och Honours Cup F-2013


      00:00
    • 10:00

      Träning Damjunior


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Kungsbacka IF P-2010


      11:30
    • 11:00

      Jitex Mölndal BK Vit (borta) F2010


      13:00
    • 11:00

      Jitex BK (borta) F-2011


      13:00
    • 14:00

      BK Astrio (borta) Herr


      16:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Träningsläger och Honours Cup F-2013


      18:00
    • Heldag

      Träningsmatch borta mot IFK Fjärås P-2013

    • 11:00

      Träningsmatcher mot Kållered P-2014


      13:00
    • 12:00

      Dalen/Krokslätts FF Gul (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Backatorp IF (borta) F-2011


      14:00
    • 12:30

      Träning P-2016


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 12:30

      Sandarna BK Svart (borta) P-2011


      14:30
    • 13:45

      Näsets SK F10 Blå (hemma) F2010


      15:45
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 14:00

      Åsa IF (borta) P-2012


      15:30
    • 14:00

      Åsa IF (borta) P-2012


      15:30
    • 15:00

      Lunden Överås BK Vit (borta) P-2010


      16:30
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 16:00

      Träningsmatch Lerkils IF (1 lag) F-2014


      17:30
    • 16:30

      Backatorp IF Svart (borta) P-2009


      18:30
    • 17:00

      Qviding FIF 1 (hemma) Damjunior


      19:00
    • 18:00

      Jonsereds IF 1 (borta) Herrjunior


      20:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:00

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2015


      18:45
    • 18:30

      Askims IK Svart (borta) F2010


      20:30
    • 19:00

      Landvetter IS (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Bollkalle A-laget P-2009


      21:00
  • 20Lör
    • 09:30

      Älvsborg FF Svart (hemma) F-2013


      11:30
    • 09:30

      Föreningsdomare F2013 match 7v7 Föreningsdomare


      10:40
    • 10:00

      Träning Herrjunior


      11:45
    • 10:00

      Träning F-2011


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:00

      Träning Damjunior


      11:30
    • 10:45

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-2013


      12:45
    • 10:45

      Föreningsdomare F2013 match 7v7 Föreningsdomare


      11:55
    • 12:00

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) F-2012


      14:00
    • 12:00

      Brämaregårdens FC (hemma) F-2011


      14:00
    • 13:00

      Landvetter P2012 7V7 stor Föreningsdomare


      14:00
    • 13:15

      Landvetter IS Svart (hemma) P-2012


      15:15
    • 13:30

      Bergsjö IF (hemma) P-2011


      15:30
    • 14:00

      Träning F2010


      16:00
    • 14:15

      Landvetter IS P-2012 Stor 7V7 Föreningsdomare


      15:15
    • 14:30

      Landvetter IS Grön (hemma) P-2012


      16:30
    • 14:30

      Torslanda IK Vit (borta) P-2013


      15:45
  • 21Sön
    • 09:00

      Fotbollsutvecklingsdag. JAG och MINA lagkompisar! F2010


      13:00
    • 09:30

      Hisingsbacka FC Vit (borta) P-2011


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:00

      Fässbergs IF Vit (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Landvetter IS (hemma) P-2012


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:15

      Fässbergs IF Lila (hemma) P-2014


      13:15
    • 12:30

      Träning P-2016


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 12:30

      Mossens BK P14 3 (hemma) P-2014


      14:30
    • 14:00

      IF Väster (borta) Herrjunior


      16:00
    • 14:00

      Mossens BK Gul (hemma) F2010


      16:00
    • 14:00

      Mossens BK (hemma) F-2011


      15:30
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Tölö F-2012


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatch Kungsbacka IF P-2015


      16:30
    • 14:30

      Örgryte IS fotboll Rödblått (hemma) F-2015


      16:00
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 15:45

      SKIF Semberija (hemma) P-2010


      17:15
    • 18:00

      Askims IK Röd (borta) F-2014


      20:00
    • 18:00

      Askims IK Svart (borta) F-2014


      20:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 17:30

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F2010


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2014


      19:00
    • 18:00

      Träning F-2016


      19:15
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:15

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:30

      Landvetter IS Svart (hemma) P-2009


      21:30
    • 20:00

      Utbynäs SK Gul (borta) P-2008


      22:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Träning F-2011


      11:30
    • 10:00

      IF Väster Svart (borta) P-2012


      12:00
    • 10:00

      Träning Damjunior


      11:30
    • 10:00

      Seriespel omgång 1 P-2015


      16:00
    • 10:15

      Älvsborg FF Vit (borta) F-2012


      12:15
    • 10:45

      Azalea BK Orange (hemma) P-2013


      12:00
    • 11:15

      IF Väster Vit (borta) P-2012


      13:15
    • 12:00

      Hönö IS Svart (hemma) P-2013


      13:15
    • 12:00

      Lindome F-17 (hemma) F-2017


      15:00
    • 13:30

      Lerums IS 2 (hemma) P-2010


      15:30
    • 14:00

      Laholms FK (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Träning F2010


      16:00
    • 14:15

      Älvsborg FF 2 (borta) Herrjunior


      16:15
    • 14:30

      Örgryte IS Fotboll Röd (borta) F-2013


      16:30
    • 15:15

      Nol IK (hemma) P-2011


      17:15
    • 15:45

      Örgryte IS Fotboll Blå (borta) F-2013


      17:45
    • 16:00

      Maskot ÖIS - Öster P-2015


      20:00
    • 16:20

      Maskot ÖIS - Öster P-2012


      17:20
  • 28Sön
    • 09:00

      Sammandrag Balltorp 28 april P-2016


      14:00
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:45

      Sjövalla FK /Mölnlycke IS Svart (hemma) P-2013


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:30
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:30
    • 12:00

      BK Häcken Svart (hemma) F-2014


      14:00
    • 12:00

      BK Häcken Gul (hemma) F-2014


      14:00
    • 12:00

      Kärra KIF Gul (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Solängens BK (borta) P-2014


      14:00
    • 12:00

      Örgryte IS Fotboll (borta) F-2011


      14:00
    • 12:00

      F2014 - BK Häcken - liten 7v7 Föreningsdomare


      13:15
    • 12:15

      GFF/Azalea BK 1 (borta) Herrjunior


      14:15
    • 12:30

      Träning F-2015


      14:00
    • 13:30

      Öjersjö IF Blå (hemma) F2010


      15:30
    • 13:30

      Öjersjö IF (hemma) F-2011


      15:30
    • 14:00

      Träning P-2017


      15:00
    • 15:30

      Träning F-2016


      16:45
    • 15:30

      Sammandrag F-2016


      17:00
    • 15:45

      Träning F-2017


      16:45
    • 17:00

      Örgryte IS Fotboll (hemma) Damjunior


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis